Hakkımda - Diyetisyen Hilal Çatalkaş

Diyet ve Beslenme Danışma Merkezi


Hakkımda

Uzm. Dyt. Hilal Çatalkaş kimdir .2016 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi Gıda Teknikerliği eğitimini de başarı ile tamamlamış ve bu eğitimine diyetisyenlik eğitimi ile bütünleştirerek devam etmiştir. Ülker çikolata’ da hijyen ve sanitasyon kurallarını da takip eden Hilal Çatalkaş 2015 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Diyet Poliklinik alanından eğitim almış ve aynı yıl içerisinde hem obezite cerrahisi hastalarına eğitim vermiş hem de Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yatan hastaların beslenme programını takip etmiştir.

Meslek hayatına bireysel olarak ilk kez 2016 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Poliklinik Diyetisyeni olarak görevini sürdürmüştür. Her geçen gün hızla artan danışan sayısına daha kaliteli hizmet vermek adına Hilal Çatalkaş Beslenme Diyet Danışmanlık Merkezini kurmuş ve burada danışanlarına hizmet vermeye devam etmektir. Amacı topluma sağlıklı beslenme bilincini oluşturarak yeterli ve dengeli beslenmemizi sağlayıp beslenme alışkanlıklarımız düzenleyerek, kaliteli beslenmeyi hem yaşam tarzı haline getirmek hem de sağlıklı bir yaşam sunma vizyonuyla kurulmuş bir merkezidir.

Eğitim hayatı boyunca birçok kurs ve seminerlere katılan Hilal Çatalkaş mesleğini hep bir adım daha ileriye taşımak ve daha çok gelişmek için eğitimine Okan Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü Yüksek Lisans Eğitimine devam etmektedir.

Katıldığı kurslar

Bariatrik Cerrahide Beslenme ve Tedavisi – 2014

Sporcu Beslenmesi-2015

Çölyaklı Hastalarda Beslenme Ve Tedavisi ve Workshop Çalışması – 2015

4.Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu – 2015

Yeme Bozuklukları Diyetisyenliği Kursu – 2015

Anoreksiyadan Obeziteye Yeme Bozuklukları Diyetisyenliği Kursu – 2015

KEPAN- Klinik Enteral ve Parenteral Nutrisyon Kongresi – 2016

KEPAN-ESPEN Pediyatrik Hastalarda Beslenme Desteği – 2016

KEPAN-ESPEN Pulmoner Hastalıklarda Beslenme Kursu – 2016

Nöropsikiyatrik hastalıklarda beslenme kursu – 2016

Onkoloji Diyetisyenliği Kursu – 2017

Obezite Diyetisyenliği Kursu – 2017

Sporcu Diyetisyenliği Kursu- 2017

Çocuk Metabolizma Hastalıklarına Beslenme Yaklaşımı Kursu- 2017

Probiyotik Kongresi – 2017

6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu – 2017

Bezmialem Üniversitesi – Ramazanda Beslenme Konferansı-2017

 

Vizyonumuz

Vermiş olduğumuz hizmet alanında en iyisi olmaya devam ederek danışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak, kurumların ve kişilerin diyet alanında ihtiyaç duyduğu danışmanlık, denetim, eğitim ve organizasyon hizmetlerini eksiksiz, güncel ve etik bir yaklaşım ile karşılayıp, bilim ışığında ve modern teknolojiden yararlanan, kendini devamlı inceleyerek hizmet yelpazemizi genişletip uluslararası düzeyde hizmet alanının önde giden markalarından birisi olmak.

 

Misyonumuz

Danışanlarımızın, ailesinin ve diğer yakınlarının memnuniyetini önemseyen ve amaç edinen, sağlıklı iletişim kurabilen, hizmetlerini tam bir uyum, diyalog ve koordinasyon içerisinde sunan, üretken, yaratıcı, toplumla barışık, sorumluluk alabilen ve sosyal sorumluluklarımızın bilincinde, yenilikçi, ilkel ve lider bir diyet merkezi olma özelliğimizi sürdürmek.

 

Klinik
Translate »
Menü